Služby

Kompletní zpracování účetnictví podnikatelských subjektů, vedení mzdové agendy pro podnikatele z Pardubic, Holic, Hradce Králové, možnost i pro jiné oblasti ČR, zpracování silniční daně, vyúčtování daní ze závislé činnosti, komunikace se správcem daně na základě plné moci, komunikace s ČSSZ a ZP na základě plné moci, navazující administrativní činnost. Dlouhodobě používám výborný ekonomický software Money S3 pro malé a střední firmy. Nabízím individuální přístup, který vyhovuje po vzájemné dohodě oběma stranám. Pro své klienty poskytuji účetní poradenství. 

Vedení účetnictví a daňové evidence

Zpracování účetních dokladů, vystavování faktur (dohodou/pouze pro klienty), zpracování bankovních dokladů, odpisy majetku, příprava a odeslání daňových přiznání, účetních výkazů.

Mzdová agenda

Zpracování mezd, přihlášení (odhlášení) zaměstnanců na ČSSZ, ZP, výpočet mzdy, odeslání přehledů příslušným institucím, předání výplatních pásek elektronicky. Dále nabízím základní služby v oblasti personální. Vše v souladu s danou legislativou, vše v souladu s GDPR.

Zpracování DPH

Zpracování dokladů pro plátce DPH, měsíční, kvartální. Odeslání přiznání k DPH, kontrolního hlášení, souhrnného hlášení v předepsané formě na FÚ.